Video Çekimi

Video Çekimi

Canlı manken ile veya mankensiz olarak ürün ve firma tanıtım video ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Sizlerde kaliteli ve profesyonelce bir video çekimi için bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Logo

Video Çekimleri Studio Nrc'de Çekilir

Video çekimi nedir

Bugün bir kamera çekimi sadece televizyon ve sinemada değil, aynı zamanda her türlü özel günlerimizi ölümsüzleştirme anlamında da büyük önem taşıyor. Kamera çekimi kongre, konferans, seminer gibi şirket organizasyonlarının yanı sıra, özel günlerde gerçekleştirilen çok farklı etkinliklerde de kullanılıyor. Bir kamera çekimi etkinliğin içeriğine ya da çekimi talep edenin isteğine göre birden çok kamera ile yapılabilir.

Hatta çeşitli konferans, seminer gibi büyük etkinliklerde talebe göre reji bile kurulabilir. Ancak bu noktada önemli olan kamera çekiminin tamamıyla profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirilmesidir.

Video çekiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

  • İyi bir çekim planlaması
  • Lensi temizlemek
  • Konsept dışına çıkmamak
  • Profesyonel ekipman kullanımı
  • Ekip çalışması

Ürün çekimi fiyatları

Profesyonel fotoğraf çekimi fiyatları kullanılacak fotoğraf makinesi, çekim süresi, çekim yapılacak mekan-lokasyon, ışık koşulları ve buna bağlı birkaç prodüksiyon detayına göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz