Studio NRC

NRC_6274-1-1

Mankenli Ürün Çekimi Nedir?ankenli Ürün Çekimi Nedir?

Perhaps less known than the other music blogs covered here, Pigeons & Planes is now owned by Complex and is part of a vast pop culture website.

Mankenli Ürün Çekimi Nedir?

Mankenli ürün çekimi nedir?  Mankenli çekim ürünlerinizin ürünlere uygun bir mankenle fotoğraflanıp  ürünlerin pazaryerleri ortamında sergilenmesidir. Özellikle tekstil (giyim) sektöründe pazaryerleri için yapılması gereken önemli hususlardan biridir. 

Eticaret sitelerinde alıcının baktığı ve satın alım potansiyelini yükselten ilk ve en önemli nokta kesinlikle ürün çekimidir. Eğer ürünleriniz mankenle çekime uygunsa ve profesyonel bir mankenle ürününüzün konseptine uygun bir şekilde mankenli ürün çekimi yapılmışsa, çok yüksek rekabet yeri olan pazaryerlerinde (trendyol, hepsiburada, n11, çiçek sepeti vb.) sizi rakiplerinizden çok daha ileride olmanızı sağlayacaktır. E-ticaret platformlarında önemli olan bir diğer nokta  resimlerin size ait olması ve özgün olmasıdır. Başka bir firmanın mankenli ürün çekim fotoğraflarını kullanmanız sizin zararınıza olacaktır.

Mankenli ürün çekimi nedir ve ürün çekimi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf çekimi nasıl yapılmalıdır adlı makalemize göz atmak içinde buraya tıklayabilirsiniz.

Mankenli ürün çekimi nerelerde kullanılır 

Mankenli ürün çekiminin ana kullanım amacı e-ticaret siteleri yani pazaryerleri olsada mankenli ürün çekiminin kullanım alanı çok geniştir. Markalar için çok önemli bir yere sahip olan mankenli çekim yeni kurulmuş küçük firmalar veya orta çaplı firmaların büyümesi içinde çok önemlidir. Mankenli çekim nedir nerelerde kullanılır sizin için aşşağıda sıraladık;

  • E-Ticaret sitelerinde
  • Instagram, Facebook reklamlarında
  • Instagram mağazanız için
  • Sosyal medya paylaşımları
  • Firma broşürleri ve afişleri
  • Billboardlar
  • Sunumlar ve fuarlar

en önemli kullanım alanlarını yukarıda sıraladık. Ürün çekimi alanları yazdıklarımızla sınırlı kalmayıp daha birçok kullanım alanı vardır.

Bizi Instagram’da takip etmek ve paylaşımlarımızdan anlık olarak haberdar olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün çekimi fiyatları nedir ?

Ürün çekimi fiyatları başta konsept olmak üzere birsürü değişkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Resim adeti, mekan, çekim yerinin uzaklığı (stüdyo dışında), farklı arkaplan fonları vb. gibi birçok etkene bağlı olan mankenli ürün çekimlerini sizler için Studio NRC olarak en uygun fiyatlara yapıyoruz. Müşterilerimizi üzmemek için doğru bir fiyat politikası uyguluyoruz. Moda stüdyo çekimi, ajans çekimi, gelinlik stüdyo çekimi, takım elbise çekimi gibi birçok hizmetimizden faydalanmak için şimdi bizimle iletişime geçebilir fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir